Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2015


Targi Turystyczne TT Warsaw 2015


Już za kilka miesięcy rozpoczną się Targi Turystyczne Warsaw 2015


W tym roku będą to 23. Międzynarodowe Targi Turystyczne, a póki co trwają przygotowanie do nich. Tegorocznym Krajem Partnerskim będzie Palestyna, kraj pełen kultur, który leży na styku trzech kontynentów. Zapraszamy do Centrum Targowo – Kongresowego MT Polska w Warszawie w dniach 26 – 28 listopada 2015 roku.


Poprzednia edycja Targów odniosła wieli sukces nie tylko w liczbie wystawców, ale również odwiedzających. Chętnych na tegoroczne Targi jest tylu, że już mamy zarezerwowane miejsca. Dlatego też zadbaliśmy o to, by wzbogacić nasz program o nowości. Prócz tego będą oczywiście stałe sektory takie jak: Event Zimowy, nowe technologie oraz wiele ciekawych konkursów


Targi TT Warsaw dysponują dużym potencjałem. Jak mówi wiceprezes MT Targi Polska, Andrzej Kozłowski: - To wydarzenie jest na stałe wpisane w kalendarz branży turystycznej, więc również i w tym roku zamierzamy stanąć na wysokości zadania. Cały czas rozmawiamy z wystawcami, już teraz mamy potwierdzonych przedstawicieli 35 krajów. Rozwijamy TT Warsaw i jestem przekonany, że z roku na rok widać, że podążają one zgodnie z zapotrzebowaniem branży.


Kraj Partnerski – Palestyna


W tej edycji Targów to Palestyna będzie naszym Krajem Partnerskim. Jest ona odwiedzana przez wielu Polaków, którzy są ciekawi zabytków Ziemi Świętej, Jerozolimy, Betlejem z Grotą Narodzenia, bazyliki Narodzenia Pańskiego oraz kultury wyznawców trzech monoteistycznych religii.


Każdy odwiedzający nasze Targi będzie mógł się dowiedzieć więcej również o Hebronie, jednym z najstarszych miast świata; Jerycho, które jest położone 270 metrów p.p.m.; Ramallah, mieście założonym przez arabskich chrześcijan z Jemenu czy Gazie z wspaniałą, śródziemnomorską plażą.


Palestyna styka się z trzema kontynentami: Europą, Azją i Afryką. Ponad to zaletami tego kraju jest jeszcze różnorodne rzemiosło (drewno oliwne, perły, hafty, dywany) oraz lokalna kuchnia. To sprawia, że jest ona taki licznie odwiedzana przez turystów. O wszystkich tych walorach będziecie mogli się Państwo dowiedzieć podczas trwania Targów TT Warsaw.


Patronat Honorowy


Podczas 23. Targów Patronatem Honorowym będą:

- Ireneusz Raś – poseł na Sejm RP, Przewodniczący Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,
- Adam Korol - Minister Sportu i Turystyki,
- Janusz Piechociński - Wiceprezes Rady Ministrów,
- Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego,
- Hanna Gronkiewicz – Waltz - Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy,
- Rafał Szmytke - Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej,
- Paweł Niewiadomski - Prezes Polskiej Izby Turystyki,
- Łukasz Jeziorski - Burmistrz Dzielnicy Wawer.TT Warsaw 2015 Prewiev


Więcej informacji na stronie www.ttwarsaw.pl