Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2014


Targi Turystyczne TT Warsaw 2014


Już niebawem zaczną się przygotowania do XXII Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2014. Targi te to branżowe forum biznesowe, które odbędzie się w dniach 27-29 listopada 2014 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.


Trwają prace organizatora Targów TT Warsaw, firmy MT Targi Polska, organizator Targów TT Warsaw, nad najbliższą edycją targów, a także pozyskaniem interesujących wystawców oraz programem wydarzeń towarzyszących. Impreza ta, jaka są Targi jest skierowana szczególnie do branży turystycznej, a także do szerszej publiczności oraz wszystkich, którzy interesują się podróżami. W trakcie trwania Targów przewidziane są liczne atrakcje, m.in.: prezentacje, spotkania i wydarzenia towarzyszące. Indywidualni zwiedzający będą mieli również okazję do udziału w konkursach oraz do spotkań z podróżnikami. Krajem partnerskim w tym roku będzie Egipt. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z walorami tego kraju, a także obejrzeć filmy i wziąć udział w konkursach z niespodziankami, które będą miały miejsce na stanowisku partnera.


Różnorodność firm z sektora turystycznego


Za cel tegorocznych targów postawiliśmy sobie zaproszenia oraz zebranie jak największej liczby ciekawych wystawców. Mamy nadzieję, że ich obecność przyciągnie przedstawicieli z branży, jak i indywidualnych klientów. – Jak co roku na TT Warsaw zaprezentują się kraje, miasta, a także regionalne i lokalne organizacje turystyczne z Polski i zagranicy. Na razie jeszcze nie zdradzę kto potwierdził obecność, ale poza stałymi wystawcami będą również ci, którzy pokażą się po raz pierwszy lub powrócą po dłuższej przerwie – mówi Andrzej Kozłowski, wiceprezes MT Targi Polska. – Rozmawiamy również z wieloma touroperatorami, przedstawicielami organizacji samorządu turystycznego, hoteli konferencyjnych i firmami zajmującymi się turystyką zdrowotną – dodaje.


Nowe technologie w turystyce – Tech Travel Award


Ważne miejsce na Targach zajmą również nowe technologie. Będą im poświęcone wydarzenia, spotkania ze specjalistami oraz prezentacje poszczególnych wystawców. Nowe technologie oparte są na najnowszych trendach w wystaw światowych targów turystycznych, gdzie świadomość tego sektora jest głęboko zakorzeniona. W tym, jak również w poprzednich edycjach Targów zostanie zorganizowany konkurs „Nowe technologie w turystyce – Tech.Travel Award”.


Patronaty


Podczas XXII Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw odbędą się patronaty najważniejszych instytucji państwowych oraz branżowych. Edycja ta będzie odbywała się pod Honorowym Patronatem Cezarego Grabarczyka, Wicemarszałka Sejmu RP; Andrzeja Biernata, Ministra Sportu i Turystyki; Hanny Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy oraz Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego.Więcej informacji na stronie www.ttwarsaw.plKontakt dla mediów:

Ewa Prochowicz, koordynator działu marketingu, MT Targi Polska,
eprochowicz@mttargi.pl, tel. 22 529 39 26