Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2013


Targi Turystyczne TT Warsaw 2013


Korzystne zmiany – nowe możliwości
Targi TT Warsaw odpowiadają na potrzeby czasu i branży turystycznej


Nowe sektory na tegorocznej edycji targów wzbogacą dotychczas prezentowaną ofertę turystyczną. Zmiana terminu, to odpowiedź na oczekiwania branży, ale też i organizacji turystycznych. Organizator XXI Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2013, firma MT Targi Polska, odpowiadając na sygnały z rynku, zdecydował się na zmiany i wprowadzenie nowości, które pozwolą wystawcom, klientom i zwiedzającym, jeszcze efektywniej nawiązywać i podtrzymywać relacje biznesowe, a także lepiej promować i prezentować swoje nowe oferty i produkty turystyczne.Targi TT Warsaw 2013 odbędą się w dniach 28-30 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie.


Co roku w Polsce rynek branży turystycznej znacząco się zmienia oraz poszerza o kolejne obszary. Rozwija się przy tym baza konferencyjno-kongresowa, gdzie organizowane są spotkania branżowe oraz lokalne i międzynarodowe imprezy typu MICE. Coraz częściej wybiera się nasz kraj jako kierunek turystyki biznesowej, z czego jesteśmy dumni. Powstają coraz nowocześniejsze hotele, wielofunkcyjne hale oraz centra konferencyjno-wystawiennicze z nowoczesnym zapleczem i wykwalifikowaną kadrą.


Organizator Targów firma MT Targi Polska, badając wszelakie najnowsze tendencje na rynku turystycznym, postanowił wydzielić osobny sektor na tegorocznych targach, który poświęcony będzie wyłącznie obiektom turystycznym. Zaproszonych zostało wielu organizatorów szkoleń, konferencji, wyjazdów motywacyjnych, a także przedstawicieli stowarzyszeń, towarzystw, agencji PR oraz przedstawicieli marketingu z największych firm w Polsce, którzy będą prezentować wszystko co dotyczy organizacji kongresów, szkoleń i konferencji w tego typu obiektach.


Do nowości, które zaprezentowane zostaną podczas targów TT Warsaw 2013 należy jeszcze sektor z nowymi technologiami w turystyce. Każdy zwiedzający będą mieli okazję zapoznania się z tą dziedziną wspomagającą rozwój turystyki. Prezentowane tu będą systemy rezerwacyjne, sprzedażowe, programy zarządzania biurami podróży i hotelami, elektroniczne platformy informacji i promocji turystycznych, aplikacje mobilne w obsłudze turystyki wyjazdowej oraz możliwości wykorzystywania mediów społecznościowych w marketingu usług turystycznych. Obecnie wiele firm z branży turystycznej chętnie korzysta z takich technologii, dzięki czemu poprawia się dostęp do informacji oraz ułatwia i usprawnia system sprzedaży usług turystycznych.


„W związku z tym, że turystyka coraz chętniej korzysta z nowoczesnych urządzeń i rozwiązań, w tym systemów zarządzania, rezerwacji czy kontaktu z klientem wydawało nam się naturalne wydzielenie oddzielnego sektora dla dostawców tego typu produktów. To z całą pewnością sprawi, że struktura ekspozycji będzie bardziej przejrzysta, a firmom będzie łatwiej dotrzeć do grona zainteresowanych odbiorców. Zależy nam na prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań dla turystyki, bowiem jest to niesamowita szansa rozwoju dla tej branży.” – podkreśla Andrzej Kozłowski, Dyrektor Zarządzający MT Targi Polska.


Aby wystawcy i zwiedzający w komfortowych warunkach mogli omówić warunki współpracy czy podzielić się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i uwagami z innymi osobami z branży, organizator targów przygotuje dla nich specjalne strefy do rozmów biznesowych.Więcej informacji na stronie www.ttwarsaw.plKontakt dla mediów:

Marta Winiarska, rzecznik prasowy, MT Targi Polska,
mwiniarska@mttargi.pl, tel. 602 537 482