Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

XXI Targi Turystki i Wypoczynku LATO 2016 w Warszawie


XXI Targi Turystki i Wypoczynku lato 2016
W dniach 22-24 kwietnia 2016 roku odbędą się Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2016. Będzie to już 21. edycja odbywająca się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Hasłem przewodnim będzie „W poszukiwaniu inspiracji”, a regionem partnerskim będzie Mazowsze.


Targi to wydarzenie, które odwiedzają warszawiacy oraz mieszkańcy Mazowsza szukający inspiracji do weekendowych wyjazdów, urlopów wakacyjnych czy aktywnego wypoczynku. Jest to miejsce, gdzie spotykają się wszyscy wielbiciele podróży, są to zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby podróżujące samodzielnie.


Wystawcy


Wśród wystawców znajdą się przedstawiciele miasta, gminy, powiatów, regionów, hoteli, pensjonatów, uzdrowisk, ośrodków Spa oraz muzeów, parków tematycznych, szlaków turystycznych i lokalnych stowarzyszeń oraz biur podróży, przewoźników i wydawnictw. Wszystkie wystawy odwiedzą osoby zainteresowane turystyką i chcący uzyskać informacje bezpośrednio z daną osobą reprezentującą dane miejsce.

Odwiedzający


O atrakcje dla odwiedzających zadbał organizator Targów Lato, czyli firma MT Targi Polska. W tym roku zostaną wydzielone dwie strefy tematyczne:

- pierwsza jest skierowana do najmłodszych odwiedzających. Będzie to kraina z bajkowymi postaciami i wesołymi zabawami.
- druga jest skierowana do osób lubiących aktywnie spędzać czas. Znajdą się tu oferty z turystyki rowerowej, kajakowej i parki linowe.

Prócz tego odwiedzający będą mogli spotkać się z podróżnikami, porozmawiać z nimi, poradzić się i zaczerpnąć inspiracji. Ponadto organizowane będą również warsztaty fotograficzne, występy zespołów tanecznych, wokalnych i pokazy sportowe. Do licznych atrakcji zaliczą się też konkursy z ciekawymi nagrodami.

W tym samym czasie co Targi Lato 2016, dobywać się też będą 5. Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia, a także 4. Targi Agroturystyki. Znajdą się tu naturalne i oryginalne wyroby, regionalne przysmaki i trunki z różnych części Polski.Więcej informacji znajduje się na stronie: www.targilato.pl


MT Targi Sp. z o.o.
ul. Makowska 95, 04-307 Warszawa
tel. 22 529 39 00/50, faks: 22 529 39 30