Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

XX Targi Turystki i Wypoczynku LATO 2015 w Warszawie


XX Targi Turystki i Wypoczynku lato 2015
W tym roku już po raz 20-ty odbędą się Targi Turystyki i Wypoczynku LATO w Warszawie. Impreza ta pod hasłem Wielki Kiermasz Turystyczny będzie miała miejsce w dniach 17 – 19 kwietnia w Centrum MT Polska, na ulicy Marsa 56c.


Targi LATO to wyjątkowe miejsce pełne ofert dla chcących wypoczywać przez weekend, jak również dla tych wybierających się na dłuższy wypoczynek. W tym roku całość imprezy będzie utrzymana w charakterze festynu turystycznego. Spotkanie na Targach to niepowtarzalna okazja do znalezienie wszystkiego, co jest z turystyką związane, w jednym miejscu. Dzięki bogatej ofercie targowej będzie można zaplanować sobie urlop w kraju, bądź za granicą.


Nie tylko klienci indywidualni znajdą tu coś dla siebie. Targi LATO to również świetnie miejsce na planowanie wyjazdów dla dzieci i młodzieży – obozy, kolonie, zielone szkoły, a także dla poszukiwaczy ciekawych przygód, rodzin z dziećmi czy wielbicieli błogiego lenistwa na plaży. Każdy odwiedzający znajdzie tu coś dla siebie, gdyż oferta wystawców jest bardzo różnorodna i bogata oraz skierowana do każdego i na każdą kieszeń.

Niebywałą atrakcją, bądź też informacją jest to, że w trakcie trwania Targów Turystyki i Wypoczynku wszystkie sprzedawane oferty są w promocyjnych cenach (jest to przygotowane specjalnie na tegoroczne targi).ZapraszamyWięcej na www.targilato.pl


MT Targi Sp. z o.o.
ul. Makowska 95, 04-307 Warszawa
tel. 22 529 39 00/50, faks: 22 529 39 30