Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

XIX Targi Turystki i Wypoczynku LATO 2014 w Warszawie


XIX Targi Turystki i Wypoczynku lato 2014
Targi Lato 2014 - wielki piknik turystyczny już w kwietniuOdbędzie się on w dniach 4-6 kwietnia 2014 w Hali MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Każdy kto lubi podróże oraz aktywny wypoczynek może przyjść na kolejną edycję Targów LATO. Wstęp wolny.


Targi te to wiele wspaniałych ofert wakacyjnych oraz weekendowych, mający charakter festynu turystycznego. Tu znajdziecie wszystko co jest potrzebne do zaplanowania udanego urlopu w kraju oraz za granicą. Wystawcy z roku na rok prezentują coraz szersza ofertę, dopasowaną do klienta i na każdą kieszeń. Pragnienia zaspokoją miłośnicy piaszczystych plaż, poszukiwaczy przygód, zwolennicy turystyki aktywnej, a także przewodnicy szkolni i kolonijni. Warto zauważyć, że większość ofert prezentowanych na targach sprzedawanych jest w promocyjnych cenach.


LATO 2014 to okazja również dla rodzin z dziećmi. Będą im towarzyszyć występy zespołów, pokazy tańców, atrakcyjne konkursy, sfera tylko dla dzieci, w której można znaleźć zajęcia z malowania, zabawy ruchowe czy rysowanie.

Każdy zwiedzający będzie miał możliwość zapoznania się z aktualną ofertą Targów Produktów Regionalnych „Regionalia” (żywność regionalna, nalewki, wyroby rzemieślnicze, itp.) oraz Targów „Agroturystyka” (oferta gospodarstw agroturystycznych), które odbędą się w tym samym miejscu i czasie co Targi Lato 2014. Tegorocznym targom towarzyszyć będzie Event Wędkarski stworzony z myślą o pasjonatach wędkarstwa.Wstęp na wszystkie imprezy targowe jest bezpłatny.Więcej na www.targilato.pl


MT Targi Sp. z o.o.
ul. Makowska 95, 04-307 Warszawa
tel. 22 529 39 00/50, faks: 22 529 39 30