Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

XVII Targi Turystki i Wypoczynku LATO 2013 w Warszawie


XVII Targi Turystki i Wypoczynku lato 2013
Targi Lato 2013 - wielki piknik turystyczny już w kwietniuWszystkich, lubiących podróże, bez względu na to jaką formę preferują, a także poszukiwaczy ciekawych atrakcji dla dzieci i młodzieży, zapraszamy na kolejną edycję Targów LATO 2013, które odbędą się w dniach 19-21 kwietnia 2013 w Hali MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c. Wstęp wolny.


Targi LATO 2013 to wielki kiermasz z najświeższymi ofertami wakacyjnymi i weekendowymi mający charakter festynu turystycznego. Można tu znaleźć wszystko co jest niezbędne do zaplanowania udanego wyjazdu w najatrakcyjniejsze rejony Polski lub poza jej granice. Wielu wystawców proponuje swoją ofertę, dla każdego wymagającego klienta i na każdą kieszeń. Większość z prezentowanych ofert sprzedawana jest w promocyjnych cenach, przygotowanych specjalnie na Targi LATO 2013.


Targi w Warszawie to również świetna okazja dla rodzin z dziećmi, na spędzenie mile czasu Rodzimy mogą skorzystać z licznych wydarzeń takich jak m.in.: występy zespołów, pokazy tańców, degustacje specjałów regionalnych, a także konkursy – do wygrania nagrody rzeczowe i wycieczki. Przygotowano również „strefa dla dzieci” z wieloma atrakcjami m.in. zabawy ruchowe, zajęcia malowania czy rysownia.

Odwiedzający w ten weekend zapoznają się również z ofertą Targów Produktów Regionalnych „Regionalia” (żywność regionalna, nalewki, wyroby rzemieślnicze, itp.) oraz Targów „Agroturystyka” (oferta gospodarstw agroturystycznych), które odbędą się w tym samym miejscu i czasie co Targi Lato 2013. Wstęp na obie imprezy targowe jest również bezpłatny.Więcej na www.targilato.pl


MT Targi Sp. z o.o.
ul. Makowska 95, 04-307 Warszawa
tel. 22 529 39 00/50, faks: 22 529 39 30