Niezwykły test, badanie oznakowania poziomego na drogach z których korzystają kierowcy.


Badanie właściwości oznakowania poziomego i pionowego wymagane parametry, metody pomiaru i stosowany sprzęt przez laboratorium http://droglab.pl jest często wykorzystywany przy badaniach nawierzchni drogi. Jako jedni z nielicznych wykonują pomiary właściwości oznakowania poziomego dróg

Badanie oznakowania poziomego i pionowego, w tym badania terenowe definiuje granice i zakresy klas o właściwościowych wymaganych dla znaków nowych w odniesieniu do materiałów wykorzystujących technologię kulek szklanych wymagania dla materiałów odblaskowych mikro pryzmatycznych wyspecyfikowano w odpowiednim ETA co umożliwia oznakowanie takiego materiału znakiem CE. Kiedyś czytałam artykuł jak to w stolicy testowano wszelkie oznaczenia poziome na drodze proponowane przez producentów.

Moim zdaniem brawa za odwagę i pomysł, bo dzięki temu inwestor miał czarno na białym pokazane jakie są bardziej wytrzymałe, właśnie po to testy i wszelkie badanie oznakowania poziomego.

Przede wszystkim w miastach, gdzie natężenie ruchu jest znacznie większe i częstotliwość najeżdżania kołami na linie jest również wyższa a przecież każdemu zależy na bezpiecznej jeździe!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *