Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR 2014Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR 2014Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa organizują w terminie 21 - 23 lutego 2014 roku w Łodzi XX jubileuszową edycję Targów Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR.


Targi Regiony Turystyczne to wydarzenie wyjątkowe pod względem turystycznym w Polsce. Daje one wiele możliwości zapoznania się z walorami turystyki każdego regionu naszego kraju, z ich kulturą, tradycją i historią. Targi w Łodzi od 20 lat są platformą wymiany wiedzy, informacji oraz okazją do podzielenia się doświadczeniami przedstawicieli z branży turystycznej.


Co roku targi NA STYKU KLUTUR są miejscem obleganym przez kilkanaście tysięcy mieszkańców Łodzi oraz kraju. Jest to wspaniała okazja do zaprezentowania walorów turystycznych i kulturalnych regionów Polski. Z roku na roku również przybywa nam wystawców, dzięki czemu wzbocany jest również program towarzyszący. Ma on głównie charakter biznesowy dużą ilością imprez dla zwiedzających.

W tym roku targom NA STYKU KULTUR towarzyszyć będzie Salon Aktywnej Turystyki i Wypoczynku X-ACTIVE. Jego celem zachęcenie do aktywnego spędzania czasu podczas wyjazdów poprzez uprawianie sportu, zabawę i czynny relaks wśród odbiorców indywidualnych. W ramach salonu zaprezentowane zostaną oferty aktywnego wypoczynku, a także sprzęt, akcesoria oraz odzież turystyczna i sportowa.

www.nastykukultur.pl


Edyta Winiarska
Kierownik projektu
Zespół Marketingu, Wynajmu i Aranżacji
tel. +48 42 633 10 69
e-mail: e.winiarska@targi.lodz.pl
Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa Sp. z o.o.
Al. Politechnki 4; 93-590 Łódź; tel. +48 42 636 29 83, fax +48 42 637 29 35