Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR 2013


Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR 2012W tym roku odbędą się w Łodzi XIX Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w dniach 22 – 24 lutego 2013 r. Honorowy patronat na imprezą sprawować będą: Minister Sportu i Turystyki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Prezydent Miasta Łodzi. Impreza po raz drugi odbędzie się w nowym Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy al. Politechniki 4 w Łodzi.


Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR są wydarzeniem jedynym w Polsce o ugruntowanej pozycji wśród imprez targowych o tematyce turystycznej. Szeroka reprezentacja wystawców z Polski i zagranicy, bogaty program imprez towarzyszących skierowanych zarówno do przedstawicieli tej branży, jak i do indywidualnych odbiorców oraz ogromne zainteresowanie mieszkańców Łodzi i regionu to główne atuty łódzkich targów turystycznych.


Za cel imprezy w tym roku postawiliśmy wszechstronną promocję uroków i walorów regionów turystycznych oraz prezentację i sprzedaż różnorodnych ofert spędzania wolego czasu dla szerokiej publiczności. Dzięki tegorocznym targom zwolennicy podróży mogą urzeczywistnić swoje pomysły na spędzenie urlopu, rodzinnych wakacji, długich weekendów czy krótkich wypadów poza miasto.

W ramach NA STYKU KULTUR odbędą się :


• Salon Aktywnej Turystyki X-ACTIVE w ramach, którego chcielibyśmy pokazać aktywną stronę turystyki i zachęcić do wypoczynku poprzez uprawnie sportu, zabawę i czynny relaks. W ramach salonu zaprezentowane zostaną oferty aktywnego wypoczynku a także sprzęt niezbędny do jego uprawiania.

• Salon Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej w ramach którego zaprezentowane zostaną oferty wypoczynku w gospodarstwach agroturystycznych i tych oferujących odpoczynek w rodzinnych gospodarstwach wiejskich i ekologicznych.

• Wyspa SPAcerkiem po zdrowie, strefa w której zaprezentują się uzdrowiska, ośrodki leczniczo-rehabilitacyjne, ośrodki SPA oraz wellness.

Oprócz różnorodnych ofert spędzania wolnego czasu odwiedzający nas goście będą mogli uczestniczyć w wielu ciekawych prezentacjach. Zapraszamy szczególnie na cykl spotkań z podróżnikami SZLAKI CIEKAWYCH LUDZI…., podczas których podzielą się oni wrażeniami i zdjęciami ze swoich wypraw. Nie zabraknie wystaw, konkursów z nagrodami i atrakcji przygotowanych przez samych wystawców.


Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem ostatniej edycji imprezy.
www.nastykukultur.pl


Beata Stasiak
Kierownik projektu NSK
tel. +48 42 638 64 73
e-mail: b.stasiak@mtl.lodz.pl
Katarzyna Drobińska
Promocja i Reklama
tel. +48 42 638 62 85
e-mail: k.drobinska@mtl.lodz.pl
Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa Sp. z o.o.
Al. Politechnki 4; 93-590 Łódź; tel. +48 42 636 29 83, fax +48 42 637 29 35