Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR 2012


Targi  - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR24 – 26 lutego 2012 r. w Łodzi odbędą się XVIII Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Patronat honorowy nad tegoroczną edycją sprawują: Minister Sportu i Turystyki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Prezydent Miasta Łodzi. W tym roku regionem partnerskim NA STYKU KULTUR 2012 będzie Województwo Kujawsko – Pomorskie.


Targi te to impreza tematyczna związana z turystyką o ugruntowanej pozycji wśród eventów targowych w Polsce. Każdego roku liczba wystawców rośnie, a ich oferta sukcesywnie się powiększa. W roku ubiegłym uczestniczyło w nich blisko 180 przedstawicieli branży turystycznej oraz 7,5 tys. zwiedzających.


Łódzkie Targi turystyczne to idealne miejsce dla wszechstronnej promocji uroków i walorów regionów turystycznych oraz prezentacji i sprzedaży różnorodnych ofert spędzania wolego czasu dla szerokiej publiczności.


W tym roku nasza oferta się poszerzy o zakres imprezy Salonu Aktywnej Turystyki X-ACTIVE. Salon ten zaprezentuje różne formy aktywnej turystyki (turystykę pieszą, górską, rowerową; jeździectwo, narciarstwo oraz turystykę wędkarską i myśliwską), a także zaprezentuje artykuły i sprzęt niezbędny do jej uprawiania. Rozbudowana zostanie także oferta związana z turystyką wiejską i agroturystyką, głównie ze względu na ogromne zainteresowanie tą formą wypoczynku mieszkańców aglomeracji łódzkiej.


Niewątpliwym atutem oraz udogodnieniem NA STYKU KULTUR 2012 będzie zmiana miejsca, w którym odbywać się będą Targi. Po raz pierwszy impreza odbędzie się w nowym obiekcie – nowoczesnym Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ. Będzie to idealne miejsce do organizacji targów i wystaw, spełniające najwyższe standardy techniczne i logistyczne.


Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem ostatniej edycji imprezy, która miała miejsce w lutym br. oraz obejrzenia klipu filmowego.
www.nastykukultur.plSzczegółowe informacje:
Beata Stasiak
Kierownik projektu NSK
tel. +48 42 638 64 73
e-mail: b.stasiak@mtl.lodz.pl
Katarzyna Drobińska
Promocja i Reklama
tel. +48 42 638 62 85
e-mail: k.drobinska@mtl.lodz.pl