Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

Busem Na Koniec Świata - India Expedition 2015Na Koniec ŚwiataWitajcie!


Busem na Koniec Świata to wspaniała ekipa, która podróżuje po świecie pomarańczowym Volkswagenem T3. W przyszłym roku za cel stawiamy sobie … Indie oraz kraje z nimi sąsiadujące. Póki co sukcesywnie przygotowujemy się do podróży, a zaczniemy ją w lutym 2015 roku. Wycieczkę mamy przewidzianą na około 70 dni. Nasz bus ma 5 miejsc, a nas jest czwórka. W związku z tym ogłaszamy nabór na brakującego członka ekipy. Zgłoś się od nas jeśli chcesz przeżyć niesamowitą podróż. Trasę naszej podróży możecie zobaczyć pod tym adresem – www.nakoniecswiata.com.plmapa wyprawy India Expedition 2015


Prócz głównego miejsca jakim są Indie odwiedzimy również Pakistan, Nepal, Bangladesz oraz Sri Lankę. Nasze obliczenia pokazały, że łącznie przejedziemy około 15 tysięcy kilometrów. Oczywiście przewidujemy, że będą sytuacje, w których nie wszędzie dotrzemy naszym pięknym busem i będziemy zdani na transport publiczny. Ale ma to również swoją zaletę, bo dzięki temu poczujemy prawdziwy klimat Azji. Chcemy zwiedzić każdą część naszego globu i dotrzeć na „Koniec Świata”, dlatego wybraliśmy taką trasę. Chcemy zżyć się z miejscową ludnością, poznać kulturę, poczuć ducha Hinduizmu, poznać różnorodne smaki Indii, doświadczyć wszystkiego, co ten kraj ma do zaoferowania. Nasza wielka podróż rozpocznie się i zakończy w Bombaju, który jest stolicą Bollywoodzkich filmów, w którym może zagramy? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia i chcemy to wszystkim pokazać. Chcemy żyć! Nasza podróż to nie tylko wycieczka, ale również urodziny naszego busa. W 2015 roku będzie on obchodził 35 lat!! Indie to również prezent dla niego.Jeżeli podobnie jak my szukasz przygody i chcesz wziąć udział w naszej podróży, zapraszamy. Możesz również śledzić nasze zmagania na www.nakoniecswiata.com.pl lub www.facebook.com/NaKoniecSwiataT3, gdzie dowiesz się o nas czegoś więcej. Rozpoczynamy również konkurs na jedno wolne miejsce na wyprawę życia. Wypełnij formularz, który znajduje się na naszej stronie internetowej w dziale Wyprawy - Indie 2015 oraz Dołącz do nas – Pojedź Na Koniec Świata. Następnie postępuj zgodnie z instrukcją i odeślij go do nas mailem na adres: busem@nakoniecswiata.com.pl, do końca stycznia 2014 roku.Pojedź z nami Na Koniec Świata!