Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

VII MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE WROCŁAW 2015Międzynarodowe Targi Turystyczne we WrocławiuW dniach 27.02 – 01.03.2015 r. odbędą się VII Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu. Targi to nie tylko forma nawiązywania nowych kontaktów, ale również możliwość miłego spędzania czasu z rodziną czy przyjaciółmi.


Podczas tych trzech dni na wszystkich odwiedzających, czekać będzie wiele atrakcji i ciekawych spotkań. Do nich należą m.in.:


• spotkanie z dziennikarką, podróżniczką i autorką wielu książek – Beatą Pawlikowską,
• rozmowa z podróżnikiem roku wg amerykańskiej edycji „National Geographic”; pierwszym człowiekiem, który samotnie kajakiem przepłynął Ocean Atlantycki – Aleksandrem Dobą,
• prelekcja ze zdobywcą 8-tysięcznej góry – Krzysztofem Wielickim,
• spotkanie z najmłodszą podróżniczką, która ma zaledwie 8 lat – Nelą z programu „Nela, mała reporterka”. Będzie ona gościem specjalnym.Ponadto na wystawach znajdą się nie tylko biuletyny i informacje o nowych miejscach. Będzie można również poznać kuchnię regionalną oraz jej skosztować. Trwający na Targach Festiwal Kulinarny, będzie nadzorowany przez byłego jurora programu Top Chef – Josepha Seeletso. Z kulinarnych rzeczy będzie ponadto okazja skosztowania lampki wina na organizowanych warsztatach somelierskich.
Podróże, kuchnia… i kultura, bo bez niej turystyka nie istnieje, również znajdzie grono swoich odbiorców. Dla wszystkich zainteresowanych na targach powstanie specjalna Strefa Kultury, która będzie zachęcała do odwiedzin wrocławskich muzeów.


Co roku ze strony zwiedzających jest wielkie zainteresowanie osobistościami na Festiwalu Podróżników. Również i w tym roku najważniejsi z nich będą nam uświadamiać, że do zwiedzania nie są tak ważne pieniądze, ale motywacja i chęci.
Przygotowane będą również atrakcje dla dzieci. Dzięki pomocy Fundacji Nami, najmłodsi będą mogli poznać kulturę japońską (orgiami, kaligrafia, sztuki walki) oraz spotkać dinozaury. Zaś agencja „Projekcja” zadba o to, by nasze dzieci spędziły czas aktywnie i twórczo organizując wiele konkursów, warsztatów i zabaw.


Tegoroczne Targi Turystyczne Wrocław 2015 to ponad 150 wystawców, którzy gotowi są odpowiadać na Państwa pytania, dotyczące różnych rejonów Polski i świata. To również wiele różnego rodzaju konkursów, w których do wygrania są m.in. wyjazdy wakacyjne oraz rejsy statkiem.
Więcej informacji na stronie targów www.mttwroclaw.pl
oraz na profilu FB - www.facebook.com/mttwroclaw