Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

Międzynarodowe Targi Turystyczne Kraków 2014


Międzynarodowe Targi Turystyczne Kraków 2014


Targi MTT Kraków 2014 odbędą się w dniach 23-25 maja przy Galerii Krakowskiej w Krakowie.


Międzynarodowe Targi Turystyczne, które dotąd były prowadzone we Wrocławiu, rozwijają swoją formułę oraz markę rozpoznawalną na terenie Dolnego Śląska i zapraszają na targi również do Krakowa. To właśnie tu zaprezentuje się ponad 1300 wystawców z całego świata, a odwiedzi je blisko 60 000 zwiedzających w tym najwięksi partnerzy medialni, władze samorządowe oraz przedstawiciele branżowi.


Pierwsza edycja MTT w Krakowie odbędzie się na Placu Jana Nowaka Jeziorańskiego, który to plac znajduje się przed Dworcem Głównym PKP i Galerią Krakowską. Dokładnym miejscem będzie Hala, która jest specjalnie przygotowana pod zbliżające się targi.


Atrakcjami programu będą, znane już wrocławianom, festiwale, jak Festiwal Podróżników czy Festiwal Kulinarny. Prócz tego organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji dla dzieci. Niedaleko Hali znajduje się plac, przez który dzienne przechodzi ponad 50 000 osób, więc liczymy na sporą frekwencję.


– To absolutny ewenement w branży turystycznej – podkreśla Przemysław Bandura, prezes MTT sp. z o.o., organizatora MTT. – Stworzyliśmy prawdziwe turystyczne show.


Swoją tradycyjną ofertę, postanowiliśmy wzbogacić również o ciekawe wydarzenia, takie jak: Festiwal Podróżników, gdzie wystąpią znani globtroterzy; Festiwal Kulinarny, gdzie zwiedzający będą mogli skosztować lokalnej kuchni; Strefa dla Dzieciaków, gdzie można spotkać takie gwiazdy jak m.in.: Cejrowskiego, Morawską, Wojciechowską i Pawlikowską. Przewidziano również wiele ciekawych konkursów i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami.Więcej informacji na stronie www.mttkrakow.pl