Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

Ogólnopolski Program Infrastruktura Turystyczna Roku 2016


Ogólnopolski Program Infrastruktura Turystyczna Roku 2016


Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłasza VII edycję Ogólnopolskiego Programu Infrastruktura Turystyczna Roku 2016.


Ogólnopolski Program skierowany jest do wszelakich branż turystycznych z całego kraju. Za tegoroczny cel, Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej (CBCK), postawiło sobie wybór najlepszych hoteli, hosteli, moteli i biur podróży w Polsce. Wszystkie te miejsca muszą spełniać najwyższe jakościowo standardy. Kategorie jakie zostały ogłoszone w tym roku to:


- Hotel Roku, - Hotel SPA Roku, - Hostel Roku, - Motel Roku, - Ośrodek Agroturystyczny Roku, - Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe Roku, - Biuro Podróży Roku.


By dana placówka znalazła się w konkursie, można zgłosić ją samodzielnie, wypełniając formularz i wysyłając go do CBCK. Można też zgłosić swoją placówkę poprzez partnera branżowego, albo uzyskać nominację, którą przyznaje bezpośrednio organizator konkursu.


Wszystkie zgłoszone placówki związane z infrastrukturą turystyczną, które są nominowane do tytułu w danej kategorii, będą weryfikowane i oceniane przez niezależną Kapitułę Konkursu Certyfikacji. Kapituła ta będzie uwzględniać: kompleksowość świadczonych usług, doświadczenie, innowacyjność, prestiż, dynamikę rozwoju, a także warunki i wyposażenie placówki, adekwatność oferty do potrzeb rynku i oczekiwań klientów.


Udział swojej placówki można potwierdzić do 07 lutego 2016 roku.


CBCK ogłosi laureatów podczas uroczystej konferencji, która odbędzie się w Polskiej Agencji Prasowej S.A.


Organizatorem konkursu w Ogólnopolskim Programie Infrastruktura Turystyczna Roku 2016 jest CBCK. Jest to instytucja, która wspiera firmy i przedsiębiorstwa w rozwoju, za pomocą promocji ich działań na rynku ogólnopolskim. Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl
LaureaciW tym roku wyróżnienia Programu Infrastruktura Turystyczna Roku 2016 przyznano w następujących kategoriach:


- Hotel Roku 2016,
- Hostel Roku 2016,
- Ośrodek Agroturystyczny Roku 2016,
- Ośrodek Termalny Roku 2016.

Na cel braliśmy najlepsze obiekty tworzące infrastrukturę turystyczną w naszym kraju, które wyróżniają się wśród innych tego typu obiektów. Charakteryzują się profesjonalizmem, innowacyjnością, bogatą ofertą, usługami hotelowymi na najwyższym poziomie, działalnością biznesową oraz spełniają najwyższe standardy dotyczące obsługi klienta.Laureaci tegorocznego konkursu to:


1. Laureat Godła Hotel Roku 2016 - Hotel CAPITOL (Biała Podlaska)
2. Laureat Godła Ośrodek Agroturystyczny Roku 2016 – Gospodarstwo Agroturystyczne "7 OGRODÓW" (Mirosławiec)
3. Laureat Godła Hostel Roku 2016 – Hostel Kamienica (Płock)
4. Laureat Godła Ośrodek Termalny Roku 2016 – Termy Warmińskie (Lidzbark Warmiński)Laureaci Ogólnopolskiego Programu - Infrastruktura Turystyczna Roku 2016