Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

Międzynarodowa Konferencja e-Travel Forum 2012Konferencja e-Travel Forum 2012


Zapraszamy wszystkich na nowy początek Nowego Roku do Warszawy. W dniach 31 stycznia – 3 lutego 2012 roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowej Konferencji e-TRAVEL FORUM 2012.


Tematyka V edycji e-Travel Forum będzie poświęcona głównie szeroko rozumianemu tematowi konwersji w turystyce on-line. Konferencja będzie dedykowana menedżerom hoteli, biur podróży, portali internetowych, linii lotniczych, przewoźników kolejowych, autobusowych, promowych, a także reprezentantów uczelni oraz firm ubezpieczeniowych i consultingowych. W tym roku wyjątkowym patronem programowym konferencji będzie Google Polska, która zaprezentuje liczne grono mówców oraz zapewni wysoki poziom merytoryczny e-Travel Forum 2012.


Zainteresowanych najnowszymi technologiami mogą zainspirować przedstawiane podczas konferencji panele tematyczne, jak np. panel: „Jak utrzymać kontakt z klientami przy pomocy aplikacji mobilnych". Znowu osoby reprezentujące portale turystyczne oraz rezerwacyjne będą mogli skorzystać z panelu: "Quo Vadis? - Ścieżki wirtualnego turysty prowadzące do zakupu". Firmy doradcze i ubezpieczeniowe zachęcamy do udziału w panelu dyskusyjnym: "Dane osobowe, a konwersja w internetowych systemach transakcyjnych, czyli jak nie zniechęcić klienta do zakupu". Natomiast wszyscy fascynujący się spotem, z pewnością wysłuchają prezentacji: "Wykorzystanie YouTube, jako platformy budującej społeczność wokół brandu, przed Euro 2012".


Tematyka rozwiązań e-commerce, które stosowane są w biurach podróży i hotelach na pewno zaciekawi uczestników zajmujących się rozpowszechnianiem swojej oferty za pośrednictwem internetu oraz osoby zastanawiające się nad korzystaniem z różnych kanałów dystrybucji. Menadżerowie biur podróży zapoznają się opiniami ekspertów, a także będą mogli aktywnie się włączyć do dyskusji na temat podróżowania w erze post PC.


Dla wszystkich goszczących, podczas konferencji przygotowano również tematy dotyczące prezentacji oferty firmy na stronach internetowych. W czasie konferencji odbędą się panele poświęcone wpływowi zawartości strony na jej transakcyjność oraz przedstawione zostaną narzędzia służące takiej analizie.


Agenda konferencji to poważne przedsięwzięcie, wciąż nad nią pracujemy i niemal codziennie pojawiają się w niej nowe pozycje. Przygotowaliśmy jeszcze sporo niespodzianek, które ujrzą światło dzienne już wkrótce. Sesja główna będzie miała charakter edukacyjny gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Choć prezentacji będzie niewiele, to w zamian za to została rozszerzona ilość paneli dyskusyjnych. Moderatorzy prowadzący panele postarają się odpowiadając na różne pytania, a także poruszać kontrowersyjne tematy. Równolegle z sesją główna odbywać się będzie inna sesja, gdzie będą prezentowane projekty dla firm. Każdy uczestnik konferencji sam zadecyduje, na które z nich się zapisze korzystając z MeetingsSystem.pl – aplikacji pozwalającej zaplanować całe dwa dni konferencji dzieląc je pomiędzy sesję główną, prezentacje w sesji równoległej i indywidualne spotkania z innymi uczestnikami konferencji. Wszyscy wiemy, że networking na konferencji to dla wielu z nas cel najważniejszy.


Dni 2 i 3 lutego to czas kiedy podczas konferencji odbywać się będą szkolenia oraz warsztaty z zakresu zarządzania reklamą w Internecie i tworzenia kampanii reklamowych w Google AdWords. Szkolenia organizowane są przez ekspertów z Agencji Interaktywnej Net Solutions, którzy posiadają certyfikaty Google AdWords Certified Trainer. Dzięki takiemu szkoleniu, uczestnicy dowiedzą się jak stworzyć poprawne konto AdWords oraz co należy zrobić, aby skutecznie zmodyfikować i zoptymalizować już istniejące kampanie. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie www.LinkiSponsorowane.edu.pl. Udział w szkoleniach w tych dniach jest wliczony w cenę konferencji (wartość samego szkolenia wraz z warsztatami to blisko 2000 zł). Podczas rejestracji należy jednak pamiętać o zaznaczeniu chęci udziału w szkoleniach.


Reasumując, udział w Międzynarodowej Konferencji e-Travel Forum 2012 to wspaniała okazja na poznanie tegorocznych trendów w zakresie e-commerce. W trakcie konferencji mówcy z kraju i zagranicy przedstawią świeże spojrzenie na obecne wyzwania rynkowe oraz najlepsze strategie, najnowsze narzędzia oraz innowacyjne rozwiązania w internetowej sprzedaży produktów turystyczno-hotelarskich. Pełne informacje o programie i mówcach zaproszonych do udziału w e-Travel Forum 2012 oraz relacja z edycji 2011 znajdują się na stronie www.e-travelforum.pl.
Biuro Organizacyjne konferencji e-Travel Forum:

Net Solutions, ul. Międzyborska 89, 04-013 Warszawa
tel. 22 870-03-90; fax 22 810-32-26
e-mail: biuro@e-travelforum.pl; kontakt@netsolutions.pl
www.netsolutions.pl