Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

Międzynarodowa Konferencja e-Travel Forum 2011Konferencja e-Travel Forum 2012Dnia 25-26 stycznia 2011 roku w hotelu Radisson Blu w Warszawie obyła się Międzynarodowa Konferencja e-Travel Forum 2011. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych z branży turystyczno – hotelarskiej. .

Jak co roku na konferencji gościli menedżerowie, przedstawiciele hoteli, biur podróży, portali internetowych, linii lotniczych, przewoźników kolejowych, autobusowych, promowych, a także reprezentanci regionów, miast, uczelni oraz firm ubezpieczeniowych i consultingowych. Za główny cel konferencji postawiliśmy sobie prezentację najlepszych strategii dystrybucji oferty turystycznej za pośrednictwem internetu oraz narzędzi wspierających promocję w internecie.

Od początków naszej działalności zostało zgromadzonych około 1000 uczestników, a także blisko 200 mówców. Międzynarodowa Konferencja e-Travel Forum 2011 to wspaniała okazja do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z najnowszymi trendami związanymi z tematyka e-commerce w turystyce. Podczas konferencji chcemy również zorganizować obrady plenarne, dzięki którym mamy nadzieję zgromadzić około 200-240 osób zatrudnionych w ramach branży turystycznej lub firmach tę branżę obsługujących.


Wasz udział w konferencji e-Travel Forum 2011 sprawi, że zapoznacie się z trendami w zakresie e-commerce w turystyce. Najnowsze trendy będą przedstawiać wykwalifikowani mówcy a kraju, jak i z zagranicy. Więcej informacji na temat całego programu, mówców i przebiegu konferencji znajdziecie na stronie www.e-travelforum.pl
Biuro Organizacyjne konferencji e-Travel Forum:

Net Solutions, ul. Międzyborska 89, 04-013 Warszawa
tel. 22 870-03-90; fax 22 810-32-26
e-mail: biuro@e-travelforum.pl; kontakt@netsolutions.pl
www.netsolutions.pl