Baza noclegowa w Polsce
Accommodation in Poland
Urlaub in Polen
Panel użytkownika
Login:
Hasło:  
(załóż konto)
(Nie pamiętasz hasła?)
Uwaga: Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

V Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2013 w KielcachMiędzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2013Zapraszamy na V Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL, które odbędą się w dniach 5-7 kwietnia 2013 w Targach Kielce. Impreza ta to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników wypoczynku na łonie natury i wyjątkowa okazja zaprezentowania swojej oferty dla firm z branży turystycznej.


Targi AGROTRAVEL to impreza wystawiennicza, która ukierunkowana jest na produkty wiejskiej turystyki. Jest to również miejsce spotkań przedsiębiorców oraz partnerów do współpracy w zakresie budowania oraz rozwoju markowych i sieciowych produktów turystyki wiejskiej.


Podsumowując ubiegły rok podczas targów, ofertę wypoczynku na wsi zaprezentowało 141 wystawców, którzy reprezentowali różne regiony Polski. Prócz tego prezentowało się kilkadziesiąt Lokalnych Grup Działania, Lokalne Grupy Rybackie, Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”, Regionalne i Lokalne Organizacje Turystyczne oraz Europejska Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego. W tym roku krajem partnerskim była Słowacja, a regionem partnerskim województwo warmińsko-mazurskie. Targom towarzyszyła Międzynarodowa Konferencja „Perspektywy rozwoju turystyki wiejskiej w Europie”, w której udział wzięło ponad 350 osób z 22 krajów (Słowacji, Rosji, Węgier, Niemiec, Flandrii, Irlandii, Panamy, Litwy, Łotwy, Chorwacji, Włoch, Bośni i Hercegowiny, Austrii, Hiszpanii, Portugalii, Gruzji, Grecji, Norwegii, Rumunii, Belgii oraz Wielkiej Brytanii). Do ważnego wydarzenia należało ponadto Zgromadzenie Ogólne Europejskiej Federacji Turystyki Wiejskiej – EuroGites.

Nadchodzące targi AGROTRAVEL przygotowały również jarmark rękodzielnictwa i wyrobów artystycznych, degustacje potraw regionalnych, konkursy dla wystawców i zwiedzających. W kolejnej edycji patronem targów AGROTRAVEL 2013 będzie województwo lubelskie.Więcej na www.targikielce.pl


Targi Kielce
ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce
tel. 41 365 12 22, fax 41 345 62 61